Aplikačné centrum 3D tlače

Využite maximum z možností, ktoré ponúka aditívna výroba

Váhate nad praktickými prínosmi 3D tlače?
Mätie vás záplava protichodných informácií o súčasných možnostiach aditívnej výroby?

Vhodné nasadenie 3D tlače prináša profesionálom i podnikom radu objektívnych a merateľných výhod, vrátane lacnejšej a rýchlejšej výroby presne na mieru, rovnako ako zvýšenie konkurencieschopnosti. Vďaka aditívnej výrobe sa dá vyrábať lokálne a priamo z digitálnych dát – a to aj diely tradičnými postupmi nevyrobiteľné.

Využite služby nášho aplikačného centra 3D tlače:

 • Profesionálom a podnikom pomáhame prekonať najväčšiu bariéruna ceste k úspešnému využitiu 3D tlače – nedostatok know-how v tejto dynamicky sa rozvíjajúcej oblasti.
 • Vďaka nášmu odbornému poradenstvu a výberu z osvedčených, nezriedka si vzájomne konkurujúcich technológií ľahšie nájdete optimálne riešenie.
 • Zo skúseností našich zákazníkov plynie, že aj u vás môžete dosiahnuť veľmi rýchlu návratnosť investície do 3D tlače – už za niekoľko týždňov či mesiacov.
 • Nie sme len predajca tlačiarní, skenerov alebo materiálov – našou prioritou je naplniť vaše očakávania od aditívnej výroby, riešiť vaše konkrétne projekty.
 • V našej centrále v Šali vám ukážeme nie len prierez toho najlepšieho v daných segmentoch 3D tlače, ale tiež ukážkové výtlačky dosvedčujúcich reálne využitie dielov v praxi u tej ktorej technológie a zvoleného materiálu.
 • Pri výbere novej technológie už sa nemusíte spoliehať len na papierové predpoklady a špecifikácie. Príďte sa presvedčiť naživo a tlačiarne aj výtlačky si ohmatať, nechať si vyrobiť skúšobný diel, porovnať viac možností.

Príďte si vybrať tú pravú

Presvedčte sa na vlastné oči, čo ktorá 3D tlačiareň či skener v skutočnosti dokáže, aké výtlačky vám pomôže pripraviť.

Jeden z najväčších showroomov 3D tlače na Slovensku nájdete v Šali na Murgašovej ulici 27, v areáli bývalého Vodomontu.

Pomôžeme vám zefektívniť výrobu

S nájdením optimálnej technológie a nasadením aditívnej výroby sme úspešne pomohli stovkám firiem a profesionálov. Radi ponúkame svoje služby tiež vám, pripravíme kalkuláciu návratnosti na vašich modeloch.

Poradíme vám v našom aplikačnom centre alebo priamo u vás na firme. Ozvete sa ešte dnes.

Vytlačíme na mieru vaše diely

Využite výhody zákazkovej 3D tlače. V našom šalianskom centre využívame celé rady metód aditívnej výroby – od 3D tlače zo živíc cez termoplasty až po pevné kompozitá.

Okrem tlače vám pomôžeme 3D model pripraviť, naskenovať.

Zaškolíme pre každodennú prax

Naše školenia sú ideálne ako pre úplných začiatočníkov, ktorí potrebujú získať prvé skúsenosti s 3D tlačou, tak aj pre pokročilejších užívateľov hľadajúcich v praxi osvedčené postupy.

Vyhnete sa učeniu metódou pokus–omyl. Novú 3D tlačiareň, skener i príslušenstvo budete schopní využiť naplno už od druhého dňa.

Ponúkame ústretovú technickú podporu

Ku všetkým nami dodaným technológiám prinášame zákazníkom zázemie profesionálnej technickej podpory, vrátane pozáručných opráv a servisných zmlúv.

Tím našich certifikovaných špecialistov je pripravený vyriešiť akýkoľvek technický problém, aby ste mohli co nejrychleji pokračovat v práci.

Navštívte naše aplikačné centrum
v Šaľi

Prečo navštíviť centrálu spoločnosti v Šali?

V areáli Vodomontu na Murgašovej 27 nájdete jeden z najväčších showroomov 3D tlače na Slovensku plný najmodernejších 3D technológií. Radi vám ponúkneme napríklad tieto služby:

 • odborné poradenstvok zavedeniu a rozširovaniu profesionálnej 3D tlače,
 • zákazkový 3D tlač a skenovanie na mieru vášmu projektu, vrátane skúšobných vzorov zdarma,
 • veľký predajní sklad3D tlačiarní, 3D skenerov, materiálov a príslušenstva,
 • pravidelné školeniak ponúkaným riešeniam a najlepším postupom v praxi,
 • technickú podporu a servispre všetkých stávajúcich zákazníkov.
Naživo uvidíte

Predstavíme vám prierez toho najzaujímavejšieho z našej ponuky 3D tlačiarní a skenerov vrátane najnovších tlačiarní UltimakerFormlabsMarkforged alebo tlačiarne CraftBot, doplnky a príslušenstvo do profesionálnej prevádzky. Pozrieť si môžete tiež ponúkané 3D skenery, rovnako ako veľké množstvo ukážkových výtlačkov z termoplastov, živíc, kompozit – a ich využitie v praxi.

Kde nás nájdete

V pracovných dňoch od 8 do 16 hodín. Rezervujte si termín predom, radi sa vám budeme venovať.

Kde nás najdete

Sídlime v areálu bývalej spoločnosti Vodomont. Ako pre osobné, tak aj nákladné auta majú dostatok parkovacích miest pred hlavným vchodom do Vodomontu, vedľa hasičskej základne. Ľahko sa k nám dostanete aj od železničnej stanici, je to cca. 8-10 minút chôdze.

Adresa: Murgašova 27, 927 01 Šaľa

Pre vašu navigáciu:  zemepisná šírka 48.151, dĺžka 17.860